Tomáš Bystřický

Tomáš Bystřický

TRAILRUNNING, SKYRUNNING

  • celkový vítěz Českého poháru v lezení a obtížnost
  • stříbrné umístění na Mistrovství České republiky
  • na světovém poháru v norském Stavangeru vybojoval 31. místo
  • Akademický mistr České republiky v Katowicích obsadil 6. místo na Akademickém mistrovství Evropy

Honza o nové kolekci

Pro nadcházející sezónu jaro-léto 2021 jsme pro vás připravili celou řadu novinek. Pracujeme s vysoce kvalitními materiály jako jsou naše membrány Climatic ve variantách Pro Exteme nebo Element, které vám aktivní pobyt venku zpříjemní zase o něco víc. Naši nabídku jsme rozšířili o kategorii Everyday, aby si vybral opravdu každý.
Věříme, že si v nové kolekci najdete svůj oblíbený kousek, ať už máte rádi přechody v extrémních podmínkách, každou volnou chvilku trávíte aktivně, nebo dáváte vyniknout duši turisty jen tak v ruchu města.
Co na to Honza?
„Super citát o našich produktech. Vedle fotografie ambasadora s produkty.. Možno i video.“

Dostaneme vízum oba?

Obrovské riziko cestování v páru je to, že víza dostane jen jeden. My v době žádosti pobývali na Islandu. Žádost jsme podali v lednu, v březnu přišla pozvánka Ráďovi, což už byla tak trochu poloviční výhra. Stačilo dodat několik požadovaných informací, výpisů z rejstříku trestů z různých zemí, ve kterých jsme pobývali více než 6 měsíců. A mimo jiné, bylo třeba dodat i biometrické údaje, tedy otisky prstů a sken obličeje, které je možné získat pouze ve vybraných evropských městech.

Na Islandu to samozřejmě nešlo, tak jsme si udělali kvůli pětiminutovému odběru otisků krásný víkendový výlet do Londýna. Tím pádem byl vyřešen Ráďa. Za pár dní od odeslání všech dokumentů dorazila víza. Následovalo pár týdnů nervů a čekání, než na konci května přišla pozvánka i mě. Tentokrát jsme si udělali víkendový výlet z Islandu do Vídně a na skok zpátky do Plzně, kdy jsme překvapili rodiče, kteří vůbec netušili, že se domů chystáme. Následující den jsme odletěli zpět na Island, kde nás čekalo ještě pár měsíců pracovních povinností, ale i cestování. Necelé dva měsíce jsme pak strávili doma s rodinami a v listopadu odletěli do naší vysněné Kanady.
Autor článku při výhledu do národního parku Canmore

Galerie

Group
Group