Hannah EPO Survival Plzeň 2022

10. ročník akce, kde si závodníci jedou kam chtějí

Skalní lezení, letní biatlon, orientační běh, horská kola, paddleboardy a další outdoorové disciplíny čekají na závodníky Hannah EPO Survivalu 2022. Ten startuje 28. května tradičně ve 3 hodiny ráno, tentokrát od Hracholuské přehrady poblíž Plzně.

Jde o přírodní víceboj dvojic, největší závod svého druhu v České republice. Základem je turistická mapa s vyznačenými kontrolami a 13 disciplínami, které během 13hodinového limitu prověří nejen sportovní všestrannost účastníků, ale i sílu ducha. Hannah EPO Survival je unikátní i tím, že si jeho trasu týmy plánují sami. Je na nich, které kontroly a disciplíny navštíví. Samozřejmě ale platí jednoduché pravidlo „čím více disciplín a kontrol, tím více bodů“ a větší šance na lepší umístění. Závod je díky své variabilitě vhodný jak pro výkonnostní sportovce, tak nadšené hobbíky.

Letošní ročník je jubilejním desátým a věříme, že účastníky nadchne nejen svojí rozmanitostí, ale i precizně připravenou tratí v krásné přírodě Plaské pahorkatiny.

Pokud máte chuť vyzkoušet, kde leží vaše limity, ještě stále můžete zaregistrovat svůj tým. Stačí se podívat na Facebook nebo na www.eposurvival.cz.

Líbil se vám článek? Inspirujte ostatní…
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on reddit
Reddit
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email