Hannah Pilsen Trail Brdy

Hannah Pilsen Trail Brdy patří do seriálu 3 běhů v přírodě přes vrcholy plzeňských a brdských lesů. I když seriál Hannah Pilsen Trail má letos již 7. ročník, na této trati v Brdech se 23. 4. 2022 běží teprve podruhé

Závod v Brdech si našel skvělé zázemí u hospůdky Žernová Láz, kde je start i cíl závodu. První kategorie maratonců se vydá do lesů v 9:30. Vyhlášení vítězů proběhne kolem 14:30. Závodu se obvykle účastní 300 – 400 běžců v součtu ve všech kategoriích.

Termíny pro rok 2022

  1. 23. 4. Brdy (Tok a Praha)
  2. 27. 5. Letkov (Maršál a Radyně)
  3. 12. 11. Krkavec (Berounka a Krkavec)

Trať

V Brdech je unikátní v tom, že oproti jiným běžeckým akcím v této oblasti maximálně využívá lesní pěšiny a terén, s minimem asfaltu a šotolinových cest. Hlavní trať vede běžce po zajímavých a neobvyklých stezkách přes vrcholy Tok (865 m), Praha, Třemošná, Klobouček, Brdce, Bohutínský vrch, Bílá skála nebo Zavírka.

Lze závodit na tratích:

  • maraton
  • 19 km
  • 11 km
  • 2 km
  • 750 m
  • 350 m
  • multigenerační štafeta

informace pro závodníky

Na Hannah Pilsen Trailu se můžete těšit na přátelskou atmosféru díky týmu pořadatelů, dobrovolníků i stálých účastníků.

Po závodě se kromě cen pro nejlepší závodníky losují hodnotné sportovní dárky od hlavního sponzora Hannah. Taktéž je hodnocen celkový seriál bodováním všech umístění napříč tratěmi na všech závodech. Vyhlášení nejlepších závodníků po posledním závodě je také s bohatou tombolou. Vyplatí se účast na všech 3 akcích.

Více informací o Hannah Pilsen Trail najdete na oficiálních stránkách pořadatele

Líbil se vám článek? Inspirujte ostatní…
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on reddit
Reddit
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email