Product ID: 10003232HHX01
Třísézonní lehký spací pytel Sherpa 300 MT-P si bez obav vezměte i do náročnějších klimatických podmínek.
Alternative products in the category Sleeping bags:
Spací pytel HANNAH SHERPA 300 MT-P, anthracite/dark shadow (green)
Třísézonní lehký spací pytel Sherpa 300 MT-P si bez obav vezměte i do náročnějších klimatických podmínek. Hodí se hlavně do vysokohorského terénu. Mikrovlákno Micro-tec Premium 2x 150 g zajišťuje maximální tepelným komfort a výborné izolační vlastnosti.
Anatomický střih skvěle kopíruje postavu. Uzavřená tvarovaná kapuce se stahováním, co zvládnete ovládat jen jednou rukou. Obousměrný zip je krytý légou, která je vyztužená proti zadrhávání zipu.
| Sex | Men's, Women's |
| Activity | Camping |
| Weight | 1600 g |
| Product type | sleeping bag |
| Colour | anthracite/dark shadow (green) |
| Size | 230 x 80 x 55 cm |
| Contents | Micro-tec Premium 2 x 150 g |
| Temperature chart | 0/-6/-24 °C |
| Size of packed bag | 24 x 36 cm |
| Seasonality of the sleeping bag | three-season |
Camping
No one has assessed the product yet Be the first one