Product ID: 10019162HHX
Alternative products in the category Adventure:
Tent HANNAH CAMPING SERAK 3, Thyme
| Sex | Men's, Women's |
| Activity | Camping |
| Product type | tent |
| Colour | Thyme |
| Count of entries | 2 |
| Tent weight | 3.3 kg |
| Top layer - tropico | 68D 190T Polyester PU 3000mm WR |
| Inner tent | 190T Polyester |
| Groundsheet | 190T Polyester PU 5000mm |
| Rods | 2x Dural 7001-T6 |
| Rod diameter | 8.5 mm |
| Collection | Adventure |
Camping
No one has assessed the product yet Be the first one